Przykładowa Strona Produktu

mąż żona m&s

Możesz zmienić szablon strony produktu w ustawieniach katalogu.

Przeczytaj tę stronę uważnie aby w pełni zrozumieć wszystkie elementy strony produktu.

Cena: 30,00PLN

Opis

Ta sekcja to pełen opis produktu. Powinien pojawić się poniżej tabeli z parametrami. Pomiędzy krótkim opisem i tabelą parametrów powinieneś zobaczyć cenę, kod produktu oraz opcje wysyłki (każde z nich może być wyłączone). Parametry produktu można również wyłączyć.

Układ Strony Produktu

Możesz zmienić wygląd strony produktu i strony z listingiem klikając na odpowiedni odnośnik w opcjach administracyjnych pod obrazkiem.

Tryb Zaawansowany

Aktualnie używasz trybu advanced.

W trybie zaawansowanym możesz używać eCommerce Product Catalog w 100%. Lista produktów, strony kategorii, strona wyszukiwania i widżet kategorii będą włączone w trybie zaawansowanym. Możesz włączyć tryb zaawansowany 100% bezpłatnie. Aby zobaczyć jak przejdź do instrukcji integracji

Tryb zaawansowany działa odrazu na wszystkich domyślnych szablonach WordPress i na wszystkich szablonach z prawidłową wykonaną integracją.

Tryb Prostej Integracji

Tryb prosty pozwala na używanie większości funkcji eCommerce Product Catalog. Możesz zbudować listy produktów i strony kategorii używając shortcode [show_products]. Tryb prosty używa szablonu strony więc może wyświetlać nieoczekiwane elementy na stronie produktu. Jeżeli tak jest przełącz do trybu zaawansowanego i sprawdź czy działa automatycznie.

Jak przełączyć w tryn zaawansowany?

Kliknij tutaj aby przetestować automatyczny tryb zaawansowany. Jeżeli test zostanie wykonany pomyślnie możesz pozostawić ten tryb włączony i cieszyć się pełną funkcjonalnością eCommerce Product Catalog. Jeżeli wynik testu nie będzie satysfakcjonujący proszę zobacz instrukcję integracji

Instrukcja integracji pokaże Ci jej proces krok po kroku. Jeżeli przejdziesz te kroki pomyślnie to integracja będzie ukończona. Zalecamy używanie instrukcji integracji nawet jeżeli strona wygląda dobrze z trybie prostym lub automatycznym trybie zaawansowanym ponieważ to gwarantuje 100% integralnośc motywu z pluginem.

Parametry

Kolor Biały
Rozmiar Duża
Waga 130 kg